Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Nufarul ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC CDI Transport SRL
Az útvonal kódja :
137
Csoport :
026
Teljes távolság :
60 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Nufarul 10:00
B Sanmartin 10:05
C Baile Felix 10:07
D Hidisel de Jos 10:17
E Hidiselul de Sus 10:15
F Tasad 10.25
G Dragesti 10:30
H Bucium 10:32
I Ceica 10:36
J Dusesti 10:40
K Sambata 10:46
L Copaceni 10:51
M Bratesti 10:54
N Rabagani 10.56
O Dealu Bitii 11:01
P Budesti 11:04
Q Feneris RAM 11:05
R Pocola 11:08
S Beius 11:10
T Beius 11:13
U Beius 11:15

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 13:00
B Beius 13:02
C Beius 13:05
D Pocola 13:07
E Feneris RAM 13:10
F Budesti 13:11
G Dealu Bitii 13:13
H Rabagani 13:18
I Bratesti 13:21
J Copaceni 13:24
K Sambata 13:29
L Dusesti 13:35
M Ceica 13:39
N Bucium 13:42
O Dragesti 13:45
P Tasad 13:50
Q Hidiselul de Sus 14:00
R Hidisel de Jos 13:58
S Baile Felix 14:08
T Sanmartin 14:10
U Oradea Atg.Nufarul 14:15

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Nufarul ⇒ Beius :

Indulás Oradea Atg.Nufarul Indulás Beius Detalii