Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Nufarul ⇒ Corbesti ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Dorycor SRL
Az útvonal kódja :
066
Csoport :
-
Teljes távolság :
40 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Nufarul 16:00
B Sanmartin 16:06
C Baile Felix 16:09
D Hidisel de Jos 16:16
E Hidiselul de Sus 16:18
F Hidisel Catun 16:20
G Tasad RAM 16:25
H Dragesti 16:29
I Bucium 16:32
J Ceica 16:35
K Ceisoara 16:38
L Cotiglet 16:43
M Corbesti

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Corbesti
B Cotiglet 15:02
C Ceisoara 15:06
D Ceica 15:10
E Bucium 15:13
F Dragesti 15:16
G Tasad RAM 15:20
H Hidisel Catun 15:25
I Hidiselul de Sus 15:27
J Hidisel de Jos 15:29
K Baile Felix 15:36
L Sanmartin 15:38
M Oradea Atg.Nufarul 15:45

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Nufarul ⇒ Corbesti :

Indulás Oradea Atg.Nufarul Indulás Corbesti Detalii
18:34 15:50 Lásd a járat részleteit
07:19 06:00 Lásd a járat részleteit
06:49 05:15 Lásd a járat részleteit
15:04 13:45 Lásd a járat részleteit
14:45 13:00 Lásd a járat részleteit
07:15 06:45 Lásd a járat részleteit
08:00 05:00 Lásd a járat részleteit
17:00 15:45 Lásd a járat részleteit
06:00 04:30 Lásd a járat részleteit
11:30 08:10 Lásd a járat részleteit
16:04 02:00 Lásd a járat részleteit
12:45 14:45 Lásd a járat részleteit