Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Varciorog ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Ovis Tour SRL
Az útvonal kódja :
009
Csoport :
-
Teljes távolság :
37 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Szombat Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 19:55
B Oradea Calea Clujului 19:58
C Osorhei Moara 20:03
D Osorhei Ferma 20:15
E Ineu Cris RAM 20:20
F Sabolciu Moara 20:23
G Tileagd 20:30
H Tileagd Gara 20:34
I Tilecus 20:42
J Serghis RAM 20:51
K Varciorog 20:57

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Varciorog 17:15
B Serghis RAM 17:21
C Tilecus 17:30
D Tileagd Gara 17:38
E Tileagd 17:42
F Sabolciu Moara 17:49
G Ineu Cris RAM 17:52
H Osorhei Ferma 17:57
I Osorhei Moara 18:09
J Oradea Calea Clujului 18:12
K Oradea Atg. Intrans 18:17

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Varciorog :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Varciorog Detalii
08:00 05:30 Lásd a járat részleteit
15:55 12:00 Lásd a járat részleteit
13:30 14:40 Lásd a járat részleteit
14:45 06:20 Lásd a járat részleteit
07:45 05:00 Lásd a járat részleteit
15:55 09:05 Lásd a járat részleteit