Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Marghita ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tur Cento Trans SRL
Az útvonal kódja :
029
Csoport :
-
Teljes távolság :
58 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 12:00
B Oradea Gara CFR 12:09
C Oradea Bd.Stefan cel Mare 12:12
D Biharia 12:27
E Cauaceu 12:31
F Salard 12:47
G Fegernic Nou 12:56
H Ciuhoi Ram. 13:00
I Saniob RAM 13:02
J Sarcau RAM 13:03
K Cenalos RAM 13:05
L Spinus 13:07
M Sarsig 13:09
N Poclusa de Barcau 13:13
O Misca 13:20
P Sanlazar RAM 13:25
Q Chiraleu 13:31
R Chiribis 13:36
S Marghita Lic.Horvath J 13:44
T Marghita 13:46

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Marghita 10:15
B Marghita Lic.Horvath J 10:16
C Chiribis 10:24
D Chiraleu 10:29
E Sanlazar RAM 10:35
F Misca 10:40
G Poclusa de Barcau 10:47
H Sarsig 10:51
I Spinus 10:53
J Cenalos RAM 10:55
K Sarcau RAM 10:57
L Saniob RAM 10:58
M Ciuhoi Ram. 11:00
N Fegernic Nou 11:04
O Salard 11:13
P Cauaceu 11:29
Q Biharia 11:33
R Oradea Bd.Stefan cel Mare 11:48
S Oradea Gara CFR 11:51
T Oradea Atg. Intrans 12:01

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Marghita :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Marghita Detalii
08:40 06:40 Lásd a járat részleteit
22:30 20:30 Lásd a járat részleteit
09:45 08:20 Lásd a járat részleteit
18:30 13:30 Lásd a járat részleteit
21:00 17:15 Lásd a járat részleteit
07:40 05:30 Lásd a járat részleteit
16:00 12:30 Lásd a járat részleteit