Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Beius ⇒ Burda ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Copvioflor SRL
Az útvonal kódja :
122
Csoport :
028
Teljes távolság :
19 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 16:05
B Nimaiesti de Jos 16:12
C Nimaiesti de Sus 16:16
D Curatele 16:21
E Beiusele 16:23
F Pocioveliste 16:27
G Cresuia RAM 16:31
H Cresuia 16:35
I Cresuia RAM 16:38
J Burda 16:40

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Burda 5:25
B Cresuia RAM 5:26
C Cresuia 5:30
D Cresuia RAM 5:34
E Pocioveliste 5:38
F Beiusele 5:41
G Curatele 5:43
H Nimaiesti de Sus 5:49
I Nimaiesti de Jos 5:53
J Beius 6:00

Más járatok az útvonalon Beius ⇒ Burda :

Indulás Beius Indulás Burda Detalii