Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Alesd ⇒ Oradea Atg. Intrans ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Gad Aser Trans SRL
Az útvonal kódja :
149
Csoport :
032
Teljes távolság :
38 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Alesd 05:30
B Lugasu de Jos 05:34
C Urvind 05:40
D Uileacu de Cris 05:47
E Tileagd 05:50
F Sabolciu 05:55
G Sacadat 6:01
H Osorhei 06:05
I Oradea Calea Clujului 06:12
J Oradea Atg. Intrans 06:15

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 7:00
B Oradea Calea Clujului 7:02
C Osorhei 7:09
D Sacadat 7:14
E Sabolciu 7:20
F Tileagd 7:25
G Uileacu de Cris 7:27
H Urvind 7:34
I Lugasu de Jos 7:40
J Alesd 7:45

Más járatok az útvonalon Alesd ⇒ Oradea Atg. Intrans :

Indulás Alesd Indulás Oradea Atg. Intrans Detalii
14:10 16:20 Lásd a járat részleteit
18:15 19:15 Lásd a járat részleteit