Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Bucuroaia ⇒ Oradea Atg.Nufarul ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Romsorelia SRL
Az útvonal kódja :
068
Csoport :
017
Teljes távolság :
32 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Szombat Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Bucuroaia 17:15
B Poiana Tasadului 17:21
C Tasad RAM 17:31
D Tasad 17:35
E Hidisel Catun 17:42
F Hidiselul de Sus 17:45
G Hidisel de Jos 17:48
H Baile Felix 17:58
I Sanmartin 18:01
J Oradea Atg.Nufarul 18:06

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Nufarul 0
B Sanmartin 0
C Baile Felix 0
D Hidisel de Jos 0
E Hidiselul de Sus 0
F Hidisel Catun 0
G Tasad 0
H Tasad RAM 0
I Poiana Tasadului 0
J Bucuroaia 0

Más járatok az útvonalon Bucuroaia ⇒ Oradea Atg.Nufarul :

Indulás Bucuroaia Indulás Oradea Atg.Nufarul Detalii
04:15 05:15 Lásd a járat részleteit
15:15 16:15 Lásd a járat részleteit
06:15 07:30 Lásd a járat részleteit
08:30 11:00 Lásd a járat részleteit
12:00 14:30 Lásd a járat részleteit
05:15 07:30 Lásd a járat részleteit
08:00 16:15 Lásd a járat részleteit
06:00 07:30 Lásd a járat részleteit
17:15 19:30 Lásd a járat részleteit