Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Sannicolau de Munte ⇒ Oradea Gara CFR ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Kaszoni SRL
Az útvonal kódja :
185
Csoport :
-
Teljes távolság :
44 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Sannicolau de Munte 8:00
B Sacuieni 8:09
C Cadea 8:14
D Diosig 8:20
E Ianca 8:22
F Rosiori 8:28
G Hodos RAM 8:31
H Tamaseu 8:33
I Satu Nou 8:37
J Biharia 8:42
K Oradea Bd.Stefan cel Mare 8:50
L Oradea Gara CFR 8:53

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Gara CFR 10:15
B Oradea Bd.Stefan cel Mare 10:17
C Biharia 10:25
D Satu Nou 10:30
E Tamaseu 10:34
F Hodos RAM 10:36
G Rosiori 10:39
H Ianca 10:45
I Diosig 10:47
J Cadea 10:53
K Sacuieni 10:58
L Sannicolau de Munte 11:08

Más járatok az útvonalon Sannicolau de Munte ⇒ Oradea Gara CFR :

Indulás Sannicolau de Munte Indulás Oradea Gara CFR Detalii
07:10 09:30 Lásd a járat részleteit
12:10 14:00 Lásd a járat részleteit
13:25 15:50 Lásd a járat részleteit
15:15 18:00 Lásd a járat részleteit