Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Sambata ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SA
Az útvonal kódja :
102
Csoport :
027
Teljes távolság :
35 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Sambata 0
B Copaceni 0
C Varaseni 0
D Bratesti 0
E Cosdeni 5:20
F Cosdeni Ram. 5:23
G Dudesti 5:27
H Rabagani 5:28
I Dealu Bitii 5:29
J Budesti 5:35
K Podul Mirenei 5:38
L Feneris RAM 5:39
M Pocola 5:41
N Beius 5:45

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 6:05
B Pocola 6:09
C Feneris RAM 6:10
D Podul Mirenei 6:12
E Budesti 6:15
F Dealu Bitii 6:21
G Rabagani 6:22
H Dudesti 6:23
I Cosdeni Ram. 6:27
J Cosdeni 6:30
K Bratesti 6:35
L Varaseni 6:37
M Copaceni 6:40
N Sambata 6:45

Más járatok az útvonalon Sambata ⇒ Beius :

Indulás Sambata Indulás Beius Detalii
06:55 14:10 Lásd a járat részleteit
15:00 16:00 Lásd a járat részleteit