Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Cristioru de Jos ⇒ Rieni ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Omnitrans SA
Az útvonal kódja :
111
Csoport :
025
Teljes távolság :
21 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Cristioru de Jos 21:50
B Carpinet 22:00
C Vascau 22:06
D Vascau F-ca 22:10
E Sarbesti RAM 22:12
F Lunca 22:16
G Stei 22:20
H Petrileni 22:28
I Rieni 22:32

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Rieni 23:20
B Petrileni 23:24
C Stei 23:32
D Lunca 23:36
E Sarbesti RAM 23:40
F Vascau F-ca 23:42
G Vascau 23:46
H Carpinet 23:52
I Cristioru de Jos 0:02

Más járatok az útvonalon Cristioru de Jos ⇒ Rieni :

Indulás Cristioru de Jos Indulás Rieni Detalii
06:00 02:00 Lásd a járat részleteit
13:50 02:00 Lásd a járat részleteit
14:00 15:20 Lásd a járat részleteit
06:00 07:20 Lásd a járat részleteit