Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Miheleu ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Scorte Transcom SRL
Az útvonal kódja :
071
Csoport :
018
Teljes távolság :
33 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Szombat Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 20:00
B Oradea Atg.Nufarul 20:06
C Sanmartin 20:08
D Baile Felix 20:12
E Hidisel de Jos 20:16
F Hidiselul de Sus 20:19
G Calea Mare 20:24
H Lazareni RAM 20:27
I Lazareni 20:30
J Lazareni RAM 20:40
K Bicacel 20:43
L Miheleu Pod 20:48
M Miheleu 20:52

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Miheleu 5:00
B Miheleu Pod 5:04
C Bicacel 5:09
D Lazareni RAM 5:12
E Lazareni 5:22
F Lazareni RAM 5:25
G Calea Mare 5:28
H Hidiselul de Sus 5:33
I Hidisel de Jos 5:36
J Baile Felix 5:40
K Sanmartin 5:44
L Oradea Atg.Nufarul 5:46
M Oradea Atg. Intrans 5:52

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Miheleu :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Miheleu Detalii
07:00 04:30 Lásd a járat részleteit
11:00 08:00 Lásd a járat részleteit
13:30 12:00 Lásd a járat részleteit
08:00 17:00 Lásd a járat részleteit
08:00 14:25 Lásd a járat részleteit
20:00 18:00 Lásd a járat részleteit
16:00 02:00 Lásd a járat részleteit
02:00 11:45 Lásd a járat részleteit