Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Miheleu ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Scorte Transcom SRL
Az útvonal kódja :
071
Csoport :
018
Teljes távolság :
33 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 16:00
B Oradea Atg.Nufarul 16:06
C Sanmartin 16:08
D Baile Felix 16:12
E Hidisel de Jos 16:16
F Hidiselul de Sus 16:19
G Calea Mare 16:24
H Lazareni RAM 16:27
I Lazareni 16:30
J Lazareni RAM 16:40
K Bicacel 16:43
L Miheleu Pod 16:48
M Miheleu 16:52

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Miheleu 0
B Miheleu Pod 0
C Bicacel 0
D Lazareni RAM 0
E Lazareni 0
F Lazareni RAM 0
G Calea Mare 0
H Hidiselul de Sus 0
I Hidisel de Jos 0
J Baile Felix 0
K Sanmartin 0
L Oradea Atg.Nufarul 0
M Oradea Atg. Intrans 0

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Miheleu :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Miheleu Detalii
07:00 04:30 Lásd a járat részleteit
11:00 08:00 Lásd a járat részleteit
13:30 12:00 Lásd a járat részleteit
20:00 05:00 Lásd a járat részleteit
08:00 17:00 Lásd a járat részleteit
08:00 14:25 Lásd a járat részleteit
20:00 18:00 Lásd a járat részleteit
02:00 11:45 Lásd a járat részleteit