Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Sumugiu ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Scorte Transcom SRL
Az útvonal kódja :
070
Csoport :
018
Teljes távolság :
28 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 20:00
B Oradea Atg.Nufarul 20:06
C Sanmartin 20:15
D Baile Felix 20:17
E Hidisel de Jos 20:30
F Hidiselul de Sus 20:34
G Mierlau 20:47
H Sumugiu 21:00

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Sumugiu 0
B Mierlau 0
C Hidiselul de Sus 0
D Hidisel de Jos 0
E Baile Felix 0
F Sanmartin 0
G Oradea Atg.Nufarul 0
H Oradea Atg. Intrans 0

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Sumugiu :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Sumugiu Detalii
08:00 04:45 Lásd a járat részleteit
14:00 14:50 Lásd a járat részleteit