Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Burzuc ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Scorte Transcom SRL
Az útvonal kódja :
024
Csoport :
007
Teljes távolság :
45 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 20:00
B Oradea Gara CFR 20:07
C Oradea Bd.Stefan cel Mare 20:10
D Biharia 20:22
E Cauaceu 20:25
F Salard 20:38
G Fegernic Nou 20:45
H Sfirnas RAM 20:47
I Ciuhoi Ram. 20:48
J Fegernic 20:53
K Sirbi 20:56
L Chioag 21:00
M Burzuc 21:08

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Burzuc 6:15
B Chioag 6:22
C Sirbi 6:26
D Fegernic 6:29
E Ciuhoi Ram. 6:34
F Sfirnas RAM 6:35
G Fegernic Nou 6:37
H Salard 6:44
I Cauaceu 6:57
J Biharia 7:00
K Oradea Bd.Stefan cel Mare 7:12
L Oradea Gara CFR 7:15
M Oradea Atg. Intrans 7:23

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Burzuc :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Burzuc Detalii
19:30 16:30 Lásd a járat részleteit
19:15 17:00 Lásd a járat részleteit
08:00 05:00 Lásd a járat részleteit
15:30 11:45 Lásd a járat részleteit
16:30 05:00 Lásd a járat részleteit
15:30 17:00 Lásd a járat részleteit
08:00 11:45 Lásd a járat részleteit