Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Decebal ⇒ Berechiu ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
076
Csoport :
020
Teljes távolság :
32 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Decebal 20:00
B Oradea Calea Aradului 20:09
C Sintandrei 20:15
D Palota 20:19
E Palota Complex 20:23
F Tarian 20:27
G Giris de Cris 20:31
H Toboliu 20:38
I Cheresig Ram 20:42
J Roit 20:52
K Sannicolau 20:58
L Berechiu 21:02

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Berechiu 4:41
B Sannicolau 4:44
C Roit 4:50
D Cheresig Ram 5:00
E Toboliu 5:04
F Giris de Cris 5:12
G Tarian 5:16
H Palota Complex 5:19
I Palota 5:23
J Sintandrei 5:27
K Oradea Calea Aradului 5:33
L Oradea Atg.Decebal 5:43

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Decebal ⇒ Berechiu :

Indulás Oradea Atg.Decebal Indulás Berechiu Detalii
07:15 11:44 Lásd a járat részleteit