Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Decebal ⇒ Tinca ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
077
Csoport :
019
Teljes távolság :
35 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Decebal 15:00
B Oradea Calea Aradului 15:04
C Nojorid 15:17
D Les Bihor 15:24
E Pausa RAM 15:29
F Miersig 15:37
G Sititelec 15:42
H Husasau de Tinca 15:49
I Tinca 15:59

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Tinca 10:00
B Husasau de Tinca 10:10
C Sititelec 10:17
D Miersig 10:21
E Pausa RAM 10:30
F Les Bihor 10:34
G Nojorid 10:42
H Oradea Calea Aradului 10:55
I Oradea Atg.Decebal 10:59

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Decebal ⇒ Tinca :

Indulás Oradea Atg.Decebal Indulás Tinca Detalii
10:30 07:15 Lásd a járat részleteit
20:30 19:00 Lásd a járat részleteit
13:00 08:15 Lásd a járat részleteit
16:15 12:00 Lásd a járat részleteit
11:00 06:30 Lásd a járat részleteit
17:00 14:00 Lásd a járat részleteit
18:15 17:00 Lásd a járat részleteit
12:15 11:15 Lásd a járat részleteit
18:15 17:15 Lásd a járat részleteit
07:15 04:30 Lásd a járat részleteit
08:15 04:50 Lásd a járat részleteit
09:00 05:30 Lásd a járat részleteit
10:30 07:15 Lásd a járat részleteit
14:15 13:15 Lásd a járat részleteit
16:15 15:15 Lásd a járat részleteit
08:15 07:15 Lásd a járat részleteit