Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Decebal ⇒ Tinca ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
077
Csoport :
019
Teljes távolság :
35 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Szombat Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Decebal 10:30
B Oradea Calea Aradului 10:34
C Nojorid 10:47
D Les Bihor 10:54
E Pausa RAM 10:59
F Miersig 11:07
G Sititelec 11:12
H Husasau de Tinca 11:19
I Tinca 11:29

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Tinca 7:15
B Husasau de Tinca 7:25
C Sititelec 7:32
D Miersig 7:36
E Pausa RAM 7:45
F Les Bihor 7:49
G Nojorid 7:57
H Oradea Calea Aradului 8:10
I Oradea Atg.Decebal 8:14

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Decebal ⇒ Tinca :

Indulás Oradea Atg.Decebal Indulás Tinca Detalii
10:30 07:15 Lásd a járat részleteit
20:30 19:00 Lásd a járat részleteit
13:00 08:15 Lásd a járat részleteit
16:15 12:00 Lásd a járat részleteit
15:00 10:00 Lásd a járat részleteit
11:00 06:30 Lásd a járat részleteit
17:00 14:00 Lásd a járat részleteit
18:15 17:00 Lásd a járat részleteit
12:15 11:15 Lásd a járat részleteit
18:15 17:15 Lásd a járat részleteit
07:15 04:30 Lásd a járat részleteit
08:15 04:50 Lásd a járat részleteit
09:00 05:30 Lásd a járat részleteit
14:15 13:15 Lásd a járat részleteit
16:15 15:15 Lásd a járat részleteit
08:15 07:15 Lásd a járat részleteit