Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Cheresig ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
085
Csoport :
020
Teljes távolság :
26 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 19:55
B Oradea Atg.Decebal 20:00
C Oradea Calea Aradului 20:03
D Sintandrei 20:09
E Palota 20:12
F Tarian 20:19
G Giris de Cris 20:23
H Toboliu 20:30
I Cheresig 20:40

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Cheresig 17:00
B Toboliu 17:10
C Giris de Cris 17:17
D Tarian 17:21
E Palota 17:28
F Sintandrei 17:31
G Oradea Calea Aradului 17:37
H Oradea Atg.Decebal 17:40
I Oradea Atg. Intrans 17:45

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Cheresig :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Cheresig Detalii
02:00 20:45 Lásd a járat részleteit
15:30 14:15 Lásd a járat részleteit
13:20 08:30 Lásd a járat részleteit
07:30 05:45 Lásd a járat részleteit
11:40 06:30 Lásd a járat részleteit
15:30 12:40 Lásd a járat részleteit
05:30 04:40 Lásd a járat részleteit
16:30 15:30 Lásd a járat részleteit
14:30 08:30 Lásd a járat részleteit
07:30 05:40 Lásd a járat részleteit
22:45 02:00 Lásd a járat részleteit
19:55 20:45 Lásd a járat részleteit
18:30 17:30 Lásd a járat részleteit