Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Cheresig ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
085
Csoport :
020
Teljes távolság :
26 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 22:45
B Oradea Atg.Decebal 22:51
C Oradea Calea Aradului 22:55
D Sintandrei 23:02
E Palota 23:06
F Tarian 23:15
G Giris de Cris 23:19
H Toboliu 23:28
I Cheresig 23:41

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Cheresig 0
B Toboliu 0
C Giris de Cris 0
D Tarian 0
E Palota 0
F Sintandrei 0
G Oradea Calea Aradului 0
H Oradea Atg.Decebal 0
I Oradea Atg. Intrans 0

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Cheresig :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Cheresig Detalii
02:00 20:45 Lásd a járat részleteit
15:30 14:15 Lásd a járat részleteit
13:20 08:30 Lásd a járat részleteit
07:30 05:45 Lásd a járat részleteit
11:40 06:30 Lásd a járat részleteit
15:30 12:40 Lásd a járat részleteit
05:30 04:40 Lásd a járat részleteit
19:55 17:00 Lásd a járat részleteit
16:30 15:30 Lásd a járat részleteit
14:30 08:30 Lásd a járat részleteit
07:30 05:40 Lásd a járat részleteit
19:55 20:45 Lásd a járat részleteit
18:30 17:30 Lásd a járat részleteit