Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Decebal ⇒ Osand ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
094
Csoport :
019
Teljes távolság :
41 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Decebal 16:30
B Oradea Calea Aradului 16:37
C Nojorid 16:47
D Les Bihor 16:54
E Pausa RAM 16:59
F Miersig 17:07
G Sititelec 17:12
H Husasau de Tinca 17:19
I Fonau 17:22
J Osand 17:29

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Osand 04:45
B Fonau 04:52
C Husasau de Tinca 04:55
D Sititelec 05:02
E Miersig 05:06
F Pausa RAM 05:15
G Les Bihor 05:19
H Nojorid 05:27
I Oradea Calea Aradului 05:37
J Oradea Atg.Decebal 05:44

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Decebal ⇒ Osand :

Indulás Oradea Atg.Decebal Indulás Osand Detalii