Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Miheleu ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Scorte Transcom SRL
Az útvonal kódja :
071
Csoport :
018
Teljes távolság :
33 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Szombat
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 0
B Oradea Atg.Nufarul 0
C Sanmartin 0
D Baile Felix 0
E Hidisel de Jos 0
F Hidiselul de Sus 0
G Calea Mare 0
H Lazareni RAM 0
I Lazareni 0
J Lazareni RAM 0
K Bicacel 0
L Miheleu Pod 0
M Miheleu 0

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Miheleu 11:45
B Miheleu Pod 11:49
C Bicacel 11:54
D Lazareni RAM 11:57
E Lazareni 12:07
F Lazareni RAM 12:10
G Calea Mare 12:13
H Hidiselul de Sus 12:18
I Hidisel de Jos 12:21
J Baile Felix 12:25
K Sanmartin 12:29
L Oradea Atg.Nufarul 12:31
M Oradea Atg. Intrans 12:37

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Miheleu :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Miheleu Detalii
07:00 04:30 Lásd a járat részleteit
11:00 08:00 Lásd a járat részleteit
13:30 12:00 Lásd a járat részleteit
20:00 05:00 Lásd a járat részleteit
08:00 17:00 Lásd a járat részleteit
08:00 14:25 Lásd a járat részleteit
20:00 18:00 Lásd a járat részleteit
16:00 02:00 Lásd a járat részleteit