Judetul Bihor

CONSILIUL JUDEŢEAN BIHOR

Serviciul de Transport Public de Persoane prin Curse Regulate în Judeţul Bihor
Se incarcă......

Salonta ⇒ Oradea Atg.Decebal ( DUS - INTORS )

Detalii traseu

Traseu efectuat de operatorul :
SC Bus-Trans SRL
Codul traseului :
098
Grupa :
-
Distanta totala :
39 km
Preţ rută întreagă :
10.00 RON
Zilele de circulaţie :
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbată Duminică
Tarife :

Sumar traseu DUS

# Statia Ora la care se află in staţie
A Salonta 17:00
B Salonta str. Republicii Primarie 17:01
C Madaras RAM 17:04
D Homorog RAM 17:07
E Inand 17:18
F Bicaci 17:21
G Gepiu 17:25
H Les Bihor 17:33
I Nojorid 17:40
J Oradea Atg.Decebal 17:55

Sumar traseu Întors

# Statia Ora la care se află in staţie
A Oradea Atg.Decebal 18:00
B Nojorid 18:15
C Les Bihor 18:22
D Gepiu 18:30
E Bicaci 18:34
F Inand 18:37
G Homorog RAM 18:48
H Madaras RAM 18:51
I Salonta str. Republicii Primarie 18:54
J Salonta 18:55

Alte curse pentru traseul Salonta ⇒ Oradea Atg.Decebal :

Plecări din Salonta Plecări din Oradea Atg.Decebal Detalii
16:00 17:00 Vezi detalii cursă
15:00 16:00 Vezi detalii cursă
13:00 14:00 Vezi detalii cursă
14:00 15:00 Vezi detalii cursă
05:00 06:00 Vezi detalii cursă
08:00 09:00 Vezi detalii cursă
09:00 10:00 Vezi detalii cursă
10:00 11:00 Vezi detalii cursă
12:00 13:00 Vezi detalii cursă
06:00 07:00 Vezi detalii cursă
07:00 08:00 Vezi detalii cursă
20:00 21:00 Vezi detalii cursă
18:00 19:00 Vezi detalii cursă
19:00 20:00 Vezi detalii cursă