Judetul Bihor

CONSILIUL JUDEŢEAN BIHOR

Serviciul de Transport Public de Persoane prin Curse Regulate în Judeţul Bihor
Se incarcă......

Salonta ⇒ Oradea Atg.Decebal ( DUS - INTORS )

Detalii traseu

Traseu efectuat de operatorul :
SC Bus-Trans SRL
Codul traseului :
098
Grupa :
-
Distanta totala :
39 km
Preţ rută întreagă :
10.00 RON
Zilele de circulaţie :
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbată Duminică
Tarife :

Sumar traseu DUS

# Statia Ora la care se află in staţie
A Salonta str. Republicii Primarie 11:01
B Madaras RAM 11:04
C Homorog RAM 11:07
D Inand 11:18
E Bicaci 11:21
F Gepiu 11:25
G Les Bihor 11:33
H Nojorid 11:40
I Oradea Atg.Decebal 11:55

Sumar traseu Întors

# Statia Ora la care se află in staţie
A Oradea Atg.Decebal 12:00
B Nojorid 12:15
C Les Bihor 12:22
D Gepiu 12:30
E Bicaci 12:34
F Inand 12:37
G Homorog RAM 12:48
H Madaras RAM 12:51
I Salonta str. Republicii Primarie 12:54

Alte curse pentru traseul Salonta ⇒ Oradea Atg.Decebal :

Plecări din Salonta Plecări din Oradea Atg.Decebal Detalii
17:00 18:00 Vezi detalii cursă
16:00 17:00 Vezi detalii cursă
15:00 16:00 Vezi detalii cursă
13:00 14:00 Vezi detalii cursă
14:00 15:00 Vezi detalii cursă
05:00 06:00 Vezi detalii cursă
08:00 09:00 Vezi detalii cursă
09:00 10:00 Vezi detalii cursă
10:00 11:00 Vezi detalii cursă
12:00 13:00 Vezi detalii cursă
06:00 07:00 Vezi detalii cursă
07:00 08:00 Vezi detalii cursă
20:00 21:00 Vezi detalii cursă
18:00 19:00 Vezi detalii cursă
19:00 20:00 Vezi detalii cursă