Judetul Bihor

CONSILIUL JUDEŢEAN BIHOR

Serviciul de Transport Public de Persoane prin Curse Regulate în Judeţul Bihor
Se incarcă......

Oradea Atg.Nufarul ⇒ Stei ( DUS - INTORS )

Detalii traseu

Traseu efectuat de operatorul :
SC Bus-Trans SRL
Codul traseului :
114
Grupa :
-
Distanta totala :
80 km
Preţ rută întreagă :
18.00 RON
Zilele de circulaţie :
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbată Duminică
Tarife :

Sumar traseu DUS

# Statia Ora la care se află in staţie
A Oradea Atg.Nufarul 9:30
B Sanmartin 9:36
C Baile Felix 9:39
D Hidiselul de Sus 9:45
E Hidisel de Jos 9:48
F Hidisel Catun 9:50
G Tasad 9:54
H Dragesti 9:59
I Bucium 10:01
J Ceica 10:05
K Dusesti 10:08
L Sambata 10:14
M Copaceni 10:18
N Bratesti 10:21
O Rabagani 10:23
P Dealu Bitii 10:27
Q Budesti 10:30
R Feneris RAM 10:31
S Pocola 10:33
T Beius 10:35
U Gradinari 10:45
V Draganesti 10:47
W Sudrigiu 10:50
23 Sudrigiu Sat 10:53
24 Rieni 10:55
25 Petrileni 10:58
26 Stei Petrileni 10:59
27 Stei Autogara Omnitrans 11:00

Sumar traseu Întors

# Statia Ora la care se află in staţie
A Stei Autogara Omnitrans 5:00
B Stei Petrileni 5:01
C Petrileni 5:02
D Rieni 5:05
E Sudrigiu Sat 5:07
F Sudrigiu 5:10
G Draganesti 5:13
H Gradinari 5:15
I Beius 5:24
J Pocola 5:26
K Feneris RAM 5:28
L Budesti 5:29
M Dealu Bitii 5:32
N Rabagani 5:36
O Bratesti 5:38
P Copaceni 5:41
Q Sambata 5:46
R Dusesti 5:52
S Ceica 5:55
T Bucium 5:59
U Dragesti 6:01
V Tasad 6:06
W Hidisel Catun 6:10
23 Hidisel de Jos 6:12
24 Hidiselul de Sus 6:15
25 Baile Felix 6:21
26 Sanmartin 6:24
27 Oradea Atg.Nufarul 6:30

Alte curse pentru traseul Oradea Atg.Nufarul ⇒ Stei :

Plecări din Oradea Atg.Nufarul Plecări din Stei Detalii
13:00 06:15 Vezi detalii cursă
20:40 15:00 Vezi detalii cursă
18:30 13:30 Vezi detalii cursă
07:15 10:01 Vezi detalii cursă
16:00 18:31 Vezi detalii cursă