Judetul Bihor

CONSILIUL JUDEŢEAN BIHOR

Serviciul de Transport Public de Persoane prin Curse Regulate în Judeţul Bihor
Se incarcă......

Oradea Atg.Nufarul ⇒ Stei ( DUS - INTORS )

Detalii traseu

Traseu efectuat de operatorul :
SC Bus-Trans SRL
Codul traseului :
114
Grupa :
-
Distanta totala :
80 km
Preţ rută întreagă :
18.00 RON
Zilele de circulaţie :
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbată Duminică
Tarife :

Sumar traseu DUS

# Statia Ora la care se află in staţie
A Oradea Atg.Nufarul 20:40
B Sanmartin 20:46
C Baile Felix 20:49
D Hidiselul de Sus 20:55
E Hidisel de Jos 20:58
F Hidisel Catun 21:00
G Tasad 21:04
H Dragesti 21:09
I Bucium 21:11
J Ceica 21:14
K Dusesti 21:18
L Sambata 21:23
M Copaceni 21:28
N Bratesti 21:30
O Rabagani 21:32
P Dealu Bitii 21:37
Q Budesti 21:39
R Feneris RAM 21:40
S Pocola 21:43
T Beius 21:45
U Gradinari 21:54
V Draganesti 21:56
W Sudrigiu 21:59
23 Sudrigiu Sat 22:02
24 Rieni 22:04
25 Petrileni 22:07
26 Stei Petrileni 22:08
27 Stei Autogara Omnitrans 22:10

Sumar traseu Întors

# Statia Ora la care se află in staţie
A Stei Autogara Omnitrans 15:00
B Stei Petrileni 15:01
C Petrileni 15:02
D Rieni 15:05
E Sudrigiu Sat 15:08
F Sudrigiu 15:10
G Draganesti 15:13
H Gradinari 15:15
I Beius 15:25
J Pocola 15:27
K Feneris RAM 15:29
L Budesti 15:30
M Dealu Bitii 15:33
N Rabagani 15:37
O Bratesti 15:39
P Copaceni 15:42
Q Sambata 15:46
R Dusesti 15:52
S Ceica 15:55
T Bucium 15:59
U Dragesti 16:01
V Tasad 16:06
W Hidisel Catun 16:10
23 Hidisel de Jos 16:12
24 Hidiselul de Sus 16:15
25 Baile Felix 16:21
26 Sanmartin 16:24
27 Oradea Atg.Nufarul 16:30

Alte curse pentru traseul Oradea Atg.Nufarul ⇒ Stei :

Plecări din Oradea Atg.Nufarul Plecări din Stei Detalii
09:30 05:00 Vezi detalii cursă
13:00 06:15 Vezi detalii cursă
18:30 13:30 Vezi detalii cursă
07:15 10:01 Vezi detalii cursă
16:00 18:31 Vezi detalii cursă