Judetul Bihor

CONSILIUL JUDEŢEAN BIHOR

Serviciul de Transport Public de Persoane prin Curse Regulate în Judeţul Bihor
Se incarcă......

Oradea Atg.Nufarul ⇒ Stei ( DUS - INTORS )

Detalii traseu

Traseu efectuat de operatorul :
SC Bus-Trans SRL
Codul traseului :
114
Grupa :
-
Distanta totala :
80 km
Preţ rută întreagă :
18.00 RON
Zilele de circulaţie :
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbată Duminică
Tarife :

Sumar traseu DUS

# Statia Ora la care se află in staţie
A Oradea Atg.Nufarul 7:15
B Sanmartin 7:21
C Baile Felix 7:23
D Hidiselul de Sus 7:30
E Hidisel de Jos 7:32
F Hidisel Catun 7:35
G Tasad 7:39
H Dragesti 7:43
I Bucium 7:46
J Ceica 7:49
K Dusesti 7:52
L Sambata 7:58
M Copaceni 8:02
N Bratesti 8:05
O Rabagani 8:07
P Dealu Bitii 8:11
Q Budesti 8:14
R Feneris RAM 8:15
S Pocola 8:17
T Beius 8:19
U Gradinari 8:28
V Draganesti 8:30
W Sudrigiu 8:34
23 Sudrigiu Sat 8:36
24 Rieni 8:38
25 Petrileni 8:41
26 Stei Petrileni 8:43
27 Stei Autogara Omnitrans 8:44

Sumar traseu Întors

# Statia Ora la care se află in staţie
A Stei Autogara Omnitrans 10:01
B Stei Petrileni 10:02
C Petrileni 10:03
D Rieni 10:06
E Sudrigiu Sat 10:09
F Sudrigiu 10:11
G Draganesti 10:14
H Gradinari 10:16
I Beius 10:21
J Pocola 10:23
K Feneris RAM 10:25
L Budesti 10:27
M Dealu Bitii 10:37
N Rabagani 10:40
O Bratesti 10:42
P Copaceni 10:46
Q Sambata 10:52
R Dusesti 10:55
S Ceica 10:59
T Bucium 11:01
U Dragesti 11:05
V Tasad 11:10
W Hidisel Catun 11:12
23 Hidisel de Jos 11:14
24 Hidiselul de Sus 11:21
25 Baile Felix 11:23
26 Sanmartin 11:27
27 Oradea Atg.Nufarul 11:30

Alte curse pentru traseul Oradea Atg.Nufarul ⇒ Stei :

Plecări din Oradea Atg.Nufarul Plecări din Stei Detalii
09:30 05:00 Vezi detalii cursă
13:00 06:15 Vezi detalii cursă
20:40 15:00 Vezi detalii cursă
18:30 13:30 Vezi detalii cursă
16:00 18:31 Vezi detalii cursă